Sosyal Medya Uzmanı

Dijital pazarlamanın önemini artırdığı bu günlerde sosyal medya platformları, firmalar için önemli bir hale gelmiştir. Profesyonel kişiler tarafından yönetilen hesaplarınızla, ürün veya hizmetlerinizi ön plana çıkarabilir ve iş hacminizi artırabilirsiniz. Firmanız veya markanız için freelance Sosyal Medya Uzmanı arıyorsanız, sizin için sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İşletmeniz veya markanıza ait ürün veya hizmetlerin daha fazla kişiye ulaşabilmesi için belirli çalışmaların yapılması gerekmektedir. Mevcut müşterilerle olan etkileşim, potansiyel müşterilere erişim ve doğru hedef kitleye ulaşmak firmanız için oldukça önemlidir. Sosyal medya uzmanının yaptığı çalışmalar ile markanızı veya işletmenizi daha iyi tanıtabilirsiniz.

Sosyal medya uzmanı iş ilanları vermek yerine freelance sosyal medya uzmanı ile çalışmak, firmanız için hem daha kolay olacak, hem de işletme maliyetlerini daha da düşürecektir. Sosyal mecralarda bulunan hesaplarınızı, herhangi bir çalışan maliyeti olmadan veya bir maaş beklentisi olmadan uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde başarıya ulaştırabilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanı İşletme Hesaplarınız İçin Ne İş Yapar?

Siz kendi işlerinizi yürütürken firmanızın hesaplarını bir uzmanın yönetmesi, hem iş yükünüzü hafifletecek hem de markanızın değerini yükseltecektir. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Kurmuş olduğumuz Enkreatif Dijital Performans Ajansı ile sosyal medya uzmanlığı konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kurumsal hesap yönetiminizi ve buna bağlı olarak tüm süreçleri profesyonel ekibimizle birlikte sizler için yönetiyoruz.

sosyal medya yöneticiliği

Sosyal Medya Uzmanı Çalışma Adımları

İşletme veya markanızın bir hesabı yoksa ilk olarak hesap kurulum işlemleriniz gerçekleştiriyoruz. Kurulan işletme hesabının düzenleme işlemlerini gerçekleştirerek kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer aktif olarak kullandığınız sosyal medya hesaplarınız varsa bu hesapların optimizasyon sürecini yönetiyoruz.

Sektörünüzün bağlı bulunduğu pazarın sosyal ağlardaki analizlerini yaparak daha fazla kitleye ulaşmanızı yardımcı oluyor, bu detaylı analizler sonucunda sektörünüzün lideri konumuna gelmenizi sağlıyoruz.

Dijital medyadaki mevcut olan sektörel rekabeti en ince detaylarına kadar analiz ediyor, bu rekabet ortamında her zaman görünür olmanıza destek veriyoruz. Kurumsal hesabınızın diğer rakiplerinize göre daha etkileyici olması için çözümler sunuyoruz.

Markanızın bu platformlardaki itibarını her zaman zirvede tutabilmek için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. İtibar yönetimi ile, sosyal ağlardaki yerinizi sağlamlaştıracak çalışmaları sizinle birlikte planlıyoruz. Yaptığımız plan dahilinde çözümler üretiyoruz.

Markanızın hangi sosyal ağlarda faaliyet gösterebileceğinin analizini yapıyoruz. Yaptığımız analizler sonucu sektörünüzdeki rakiplerinizin daha çok hangi platformları kullandığının tespit ediyoruz. Bu tespit sonucunda elde edilen veriler ışığında hesap kurulum işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya paylaşımlarının daha kaliteli görünebilmesi için tüm araç ve uygulamaları etkin şekilde kullanıyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte hesabınızdaki paylaşımlar için kaliteli grafik tasarımları kullanarak etkili içerikler üretiyoruz. Sizin seçeceğiniz tasarımlar ile gerekli tanıtımları yapıyoruz.

Freelance sosyal medya uzmanı ve Dijital Medya Yönetimi

Facebook, instagram twitter gibi ağlarda paylaşım sıklığı büyük önem arz ettiği için, uygun süreleri belirleyerek, hesabınızın en fazla etkileşim alacağı zaman dilimlerini belirliyoruz. Freelance sosyal medya uzmanı olarak belirlediğimiz zaman dilimleri içerisinde paylaşımları yapıyor, içeriklerin daha etkili performans göstermesini sağlıyoruz.

Marka bilinirliğinin işletmeler için oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Kurumunuzun marka değerini ve bilinirlik oranını yükseltmek için özenle çalışıyoruz. Yaptığımız optimizasyonlar ile marka bilinirliğinizin artmasına katkı sağlıyoruz.

Hazırlayacağımız reklam kampanyaları ile markanızın daha fazla kişiye ulaşarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza olanak sağlıyoruz. Şirketiniz için oluşturduğumuz reklam kampanyalarında en doğru hedef kitleye ulaşabilmek için gerekli reklam yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yaptığı geri dönüşümlere cevap vermek marka itibarı yönünden oldukça önemli bir durumdur. Bu durumun olumsuz sonuçlar doğurmaması için müşteri geri dönüşümlerine en hızlı şekilde cevap vererek firma değerinizi üst seviyede tutuyoruz.

E ticaret satışlarınızı artırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve işinizi geleceğe taşımak için dijital sektörü hizmet merkezi haline getirmelisiniz. Web sitenizi bu sosyal ağlardan gelecek trafik sayesinde canlandırabilir, hizmetlerinize dair geri dönüşler alabilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yöneticiliği

İster şirket sahibi, ister şirket çalışanı olun, sosyal medya eğitimi alarak kurumunuzun kurumsal hesaplarını yönetebilirsiniz. Üstelik bu eğitimi almak için herhangi bir deneyime ihtiyacınız yok. Vereceğimiz bu eğitim sayesinde sizler de birer sosyal medya uzmanı olabileceksiniz.

Şirket hesaplarınızın profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesini istiyorsanız, sizlere sunduğumuz sosyal medya hesap yönetimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dijital pazarlama adına gerçekleştirilen bu hizmetimizden yararlanarak tüm platformlarda gücünüze güç katabilir ve sektörünüzün lideri olabilirsiniz. Hemen başvurun, geliştirilmiş iletişim hizmetleri ile hesaplarınızı birlikte yönetelim. Enkreatif Dijital Pazarlama alanında hizmet göstermektedir.

Sosyal Medya Uzmanı Nedir?

Sosyal medya uzmanı belli bir tecrübe ve donanıma sahip olan, kısıtlı argümanla kurum ya da markanıza maksimum fayda kazandıran kişidir.

Sosyal medya danişmanlığı nedir?

Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Sosyal medya danışmanlığı bu süreci yönetiminde görevli olan alandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu