Profesyonel SEO Çalışması

Dünya genelinde yapılan araştırmalar arama motorlarında saniyede 8 binin üzerinde arama yapıldığını gösteriyor. Bu nedenle arama motorları arama sonuçlarında en doğru ve en hızlı yanıtı verebilmek adına sürekli güncelleniyor. İşte tam da bu noktada kurumsal veya kişisel web siteleriniz için planlamış olduğumuz profesyonel SEO çalışması arama motorlarında üst sıralarda konumlanmanız için tasarlanmıştır. Üretmiş olduğumuz planlar kurallara uygun olmakla birlikte uzun vadede yükselmeyi garanti etmektedir.

Bir internet sitesinin arama motorlarında iyileşmesi yani üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların tamamı SEO çalışması olarak adlandırılır. Çalışma adımları rakip sitelerin analiz edilmesi ile başlamaktadır. Ardından elde edilen sonuçların karşılaştırılması ve eksiklerin tespit edilmesi gerekmektedir. Bulunan eksiklikler doğrultusunda gerekli görülen teknik optimizasyonlar yapılır ve daha sonra iç ve dış SEO çalışması ile güncellemeler gerçekleştirilir.

İnternet reklamları ile edinebileceğiniz ziyaretçileri daha düşük bütçeler ile edinebilmeniz için tek yapmanız gereken sektörünüze uygun olan çalışma modelini seçmek. Çalışma modelinizi Sektörünüze ve işinizin büyüklüğüne göre belirleyebilirsiniz. SEO hizmeti ücreti yapılacak olan çalışmaların sürecine göre farklılıklar arzetmektedir.

profesyonel seo çalışması

Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO hizmetine başlamadan önce yapılması gereken ilk iş Web sitenizin mevcut durumunun incelenerek ihtiyaçlarının analiz edilmesidir. Yapılan analizler sonucunda varsa kodlama hataları veya benzeri teknik problemler raporlanır. Kullanılabilirlik ve site hızı, sayfa hızının problemleri çözülerek kullanıcı deneyimine uygun geliştirmeler yapılır.

Rakip araştırmaları sonucu rakiplerin sıralamadaki konumu ve mevcut konumunuz değerlendirilir. Tamamen bana özel olan ilk 10 taktiği sitenize uygulanır.

Nedir bu ilk 10 taktiği? Google ın İlk 10 sıralamasında yer alan web sitesi içerikleri incelendikten sonra içeriğinizde yer alan hataların ve eksiklerin giderilerek SEO uyumlu hale getirilmesidir. Uygulayacağım bu taktik ile performans garantisi veriyorum.

Yapacağım anahtar kelime araştırmaları ile rakiplerinizin ziyaretçi kaynağı olan ve sizin sitenizde bulunmayan linkleri tespit ediyorum. Bu anahtar kelimelere uygun içeriklerin ve site haritası üretilmesi konusunda destek veriyorum. Uygun anahtar kelime hacminiz ne kadar yüksek olursa sıralama olarak o kadar yüksek sıralamalarda olursunuz.

Web sitenize ait tüm sayfaların sayfa başlığı, alt başlıklarda v sayfada yer alması gerekenleri ve meta açıklamalarını detaylı bir şekilde inceliyorum. Anahtar kelime içermeyen sayfa başlıklarını SEO ile uyumlu bir şekilde düzenliyorum. Meta açıklamalarını ikincil ve üçüncül anahtar kelimelere göre değiştiriyorum.

dijital pazarlama eğitimi

Yerel arama sonuçlarında yer alabilmeniz ve e ticaret satışlarınızın artırılması adına sitenizde yer alması gereken içerikleri planlıyorum. Kopya içeriklerden sitenizi arındırıyorum. Yerel ihtiyaçlara yönelik içerikler oluşturuyorum. Genel kabul görmüş kurallara göre hedef kitlenize ulaşmaya bulunduğunuz şehirden başlamalısınız.

Özgünlüğün size değer kattığı ana düşüncesinde ilerleyerek trafik almayan tüm sayfaların özgünleştirilmesi gerekmektedir. Bu noktada yapılması gereken özgün olmayan sayfalardan kurtulmaktır. Size özgün içerikler noktasında ücretsiz bir şekilde destek veriyorum.

Web sitenize rakipleriniz veya bilinmeyen kaynaklar tarafından gönderilen linklerin temizlenmesini yapıyorum. Zararlı bağlantıları kaldırarak sıralamadaki yerinizi etkilemesini engelliyorum. Bu link temizleme işlemi sonrası doğru kaynaklardan sağlanması gereken linkler konusunda raporlar hazırlıyorum.

Yapacağım kullanıcı deneyimi araştırmaları ile web sitenizi inceleyen ziyaretçilerin tüm hareketlerini izliyorum. Ziyaretçilerinizi müşterilere veya etkileşim halindeki kişilere dönüştürebilmeniz adına tüm düzenlemeleri yapıyorum. Üstelik bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde size sunuyorum.

seo çalışması fiyat

Profesyonel Hizmet Fiyatları

Web sitenizin güncel durumuna göre belirleyeceğiniz çalışma modeli ile SEO hizmetine sahip olabilirsiniz. Popüler ve ücretli olan tüm SEO araçları size özel olarak kullanılmaktadır. SEO çalışması sonrasında da bizim önereceğimiz araçlarını kullanarak yükselmeye devam edebilirsiniz. Gelin SEO nun üstün pazarlama hacmini birlikte planlayalım.

Tek seferlik çalışma modelini veya aylık SEO hizmetini kullanmak isteyebilirsiniz. Tam olarak hangi seçeneği seçecek olursanız olun aynı zamanda ücretsiz bir şekilde SEO analizi için başvurabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımdan da bana ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi başvurun sitenizi birlikte büyütelim!

Soru cevap bölümünü kullanarak başta SEO olmak üzere aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Sıkca Sorulan Sorular

SEO nedir nasıl yapılır?

SEO yapı olarak, Search Engine Optimization kelimesinin baş harflerinden oluşmaktadır ve Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Web sitenizin arama motoru sonuçları listesinde üst sıralara gelebilmesi için uyması gereken kurallar SEO nedir sorusunun yanıtı niteliğindedir.

SEO Analyst nedir?

SEO Uzmanı, web sitelerini arama motorlarına ve ziyaretçi kitlelerine göre en uygun hale getiren, seo çalışmasını arama motorlarında iyileştirme çalışmaları için ön plana çıkan gereken tüm çalışmaları yapan kişidir.

Google Optimizasyonu Nedir?

Google Optimizasyonu (Google Arama Motoru OptimizasyonuGoogle‘da anahtar kelime aratmalarında web sitenizin üst sıralarda yer almasına yardımcı olmak için yapılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu