Instagram Reklam Verme

Instagram 800 milyondan fazla aktif kullanıcı sayısı ile günümüzde görsel açıdan en etkili sosyal platformdur. İşletmeniz için instagram reklam verme danışmanlığı hizmetini kullanarak markanızı, ürün veya hizmetinizi büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz. Özellikle doğru hedef kitle analizi yapılarak verilen reklamlar ile potansiyel müşterilere ulaşmak daha kolay bir hal alır.

Instagram reklamları ile web sitenize trafik çekebilir, marka tanıtımı yapabilir, ürün veya hizmet satışı ile ilgili yüksek dönüşümler elde edebilirsiniz. Firmanızın dijital pazarlama adına marka bilinirliğini bu reklam türü ile artırabilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Hedeflerinize uygun reklam modelleri seçebileceğiniz instagram, görsel ve video reklamlar yayınlamanıza olanak sağlıyor. Dijital Performans Ajansı olarak hedeflerinize kısa sürede ve etkili şekilde ulaşmanız için raporlar hazırlıyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte reklam hedeflerinizi belirleyerek, firmanızı doğru hedef kitle ile buluşturup zirveye taşıyoruz.

Instagram Reklamları İçin Neler Yapıyoruz?

  • İlk olarak bir işletme hesabınız yoksa, işletme hesabınızın kurumulunu gerçekleştiriyoruz. Hesabınıza dair bütün optimizasyonları yaparak reklam verilebilecek konuma getiriyoruz. Size en uygun hedef kitleyi bulabilmek için gerekli araştırmaları yapıyor ve reklamlarınızda bu hedef kitleyi kullanıyoruz. Böylece hazırladığımız reklam kampanyalarının doğru kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.
  • Reklam kampanyalarınızı oluşturmadan önce rakiplerinizin tüm aktif ve geçmiş kampanyalarını inceleyip, reklamlarınızı bu bilgiler ışığında tekrar optimize ediyoruz. Sizinle birlikte belirlediğimiz reklam stratejileri doğrultusunda reklam kampanyalarınızı hazırlıyor ve uzman ekibimizle bu reklamların yönetimini gerçekleştiriyoruz.
  • Kampanyadan maksimum verim elde edilebilmesi için reklam, hedef kitle ve bütçe testleri uyguluyoruz. Uyguladığımız bu testler sonucunda yüksek performans gösteren kampanya üzerinden devam edilmesini sağlıyoruz.
  • Yeniden pazarlama reklamları oluşturabilmek için web sitenize Facebook Piksel kurulumunu gerçekleştiriyor, Facebook Piksel aracılığıyla ile yeniden pazarlama reklamları oluşturuyoruz. Yapılan reklam çalışmasına dair bütün raporları haftalık olarak sizlere sunuyor ve bu rapor doğrultusunda kampanyaya ait gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.
  • Instagram reklamları hizmetimiz ile ilgileniyorsanız 1 saatlik randevu alabilir uzman ekibimiz ile birlikte reklam hesabı kurulumunuzu ve yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Reklam Danışmanlığı ile İşinizi Birlikte Büyütelim!

  • Instagram reklam verme danışmanlığı ile en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın, kazancınızı artırın.
  • Herhangi bir ara panel kullanmadan zoom bağlantısı üzerinden reklam hesabınızı oluşturuyor hedef kitle araştırmaları ile 7/24 kontrol edebileceğiniz reklam panelinizi hizmetinize sunuyoruz. Böylece reklamlarınız için harcadığınız bütçenin nasıl sonuçlar verdiğini kendiniz de görebiliyorsunuz.
Başa dön tuşu