Google Ads Reklamları

Dijital dünyada yeni müşterilere ulaşmak istiyorsanız, Google Ads akla gelen ilk reklam platformudur. Google arama motorunda her gün milyarlarca arama yapılıyor. Ürün veya hizmetlerinizle ilgili yapılan aramalarda her zaman ilk sırada yer almak için google ads reklamları tercih edin. Google ads uzman temsilcilerimiz aracılığı ile reklam planlamalarınızı oluşturabilir, internet ortamındaki başarınızı birlikte planlayabilirsiniz.

Google ads kampanyaları, marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için kullanmanız gereken en etkili reklam aracıdır. Şirketinizin bulunduğu sektöre uygun olarak düzenlenen reklam kampanyaları sayesinde marka bilinirliğinizi artırın. Google ads reklamları aracılığı ile web sitenize gelen trafiği kaliteli hale getirin.

Reklam bütçenizin doğru kullanılabilmesi adına, düşük bütçe maksimum performans için Google Partner olan reklam ajansları ile çalışmalısınız. Bizler Google’dan aldığımız bu güçle doğru optimizasyonları yaparak, dijital dönüşümünüzü size gelir sağlayacak hale getiriyoruz.

google reklamları

Google Ads Reklamları Modelleri

Google ads reklam modelleri arasında en fazla kullanılan model arama ağı reklamlarıdır. Google arama sonuçlarında sizinle alakalı kullanıcılara ulaşmanın en etkili yoludur. Arama ağı reklamları ile düşük tıklama başı maliyetlerle çok daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Belirlenen anahtar kelimelerle ilgili metin reklamlar araçılığı ile yapılan aramalarda ilk sırada görünerek rakiplerinizin her zaman önünde olabilirsiniz.

Görüntülü reklamlar diğer ismiyle Google Display Network, Google anlaşmalı web siteleri, uygulamalar, Gmail ve Youtube gibi platformlarda yayınlanan reklamlardır. Görüntülü reklamlarda anahtar kelime seçimi yapabileceğiniz gibi kendi belirlediğiniz web sitelerin reklam alanlarında da reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz.

Alışveriş reklamları e-ticaret sitelerinin kullandığı bir reklam türüdür. Sitenizde bulunan ürünlerinizin fiyat, görsel ve açıklamalarını google arama sonuçlarında gösterilmesini sağlayarak potansiyel müşterilere ulaşabilir ve satış hacminizi artırabilirsiniz.

Youtube reklamları ile, Youtube kullanıcılarına reklamlar yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılara Youtube’da video izlerken, videonun başında, ortasında veya sonunda reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Etkileşim ve performans açısından oldukça etkili olan bu reklam türünün diğer bir avantajı ise reklamınız izlenmediği sürece para ödememenizdir.

Re-marketin reklamlarını google analytics yardımı ile kullanabilir yeniden pazarlamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Google Ads Reklamlarında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Google Partner ayrıcalığı ile Enkreatif Dijital Reklam Ajansı olarak, alanında uzman kadromuz ile yüksek performans garantisi sunuyoruz. Reklam kampanyaları için günlük bütçe seçeneği ile potansiyel müşterileriniz istediğiniz zaman size ulaşabilir. Web sitesi dönüşümleri alabilir ayrıca özgün reklam metinleri ile farklılık yaratabilirsiniz. E ticaret siteleri için dönüşümleri satın alma şeklinde ayarlayabilir veya google ın sizlere sunmuş olduğu re marketing reklamlarını kullanabilirsiniz.

Rakiplerinizin bir adım önünde olmak, arama ağı reklamları ile satış hacminizi artırmak için, Google arama ağı sertifikalı ekibimiz sizleri bekliyor. Hemen şimdi başvurun, hedef kitlenize ulaşarak işinizi birlikte büyütelim.

google reklam verme

Google Ads Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Google Reklam Ücreti Ne Kadar?

Google reklamlarında reklam ücreti toplam bütçe ve verilen teklife göre değişmektedir.

Adwords Reklam Ne Demek?

Google Adwords, Google Ads reklam platformunun eski ismidir.

Google Display Ne Demek?

Google Display Network, google reklam modellerinden olan görüntülü reklam ağının diğer ismidir.

Bumper Reklam Nedir?

Maksimum 6 saniye olan kısa, akılda kalıcı ve marka bilinirliğinizi artırmaya yönelik hazırlanmış video reklamlardır. Youtube reklamları için kullanılır.

Çalışma Sisteminiz Nasıl?

Google ads reklamları hizmetimizde herhangi bir ara panel kullanılmamaktadır. Tamamen şeffaf reklam yönetimini benimsiyor ve reklam ücreti için kişisel veya firmanıza ait kredi kartını kendiniz tanımlıyorsunuz.

Tıklama Başı Ne Kadar Öderiz?

Google ads reklamlarında her anahtar kelime için farklı teklifler verebilirsiniz. Bu yüzden her anahtar kelimenin tıklama başı maliyeti farklıdır. Sektörde bulunan rekabete bağlı olarak da tıklama başı maliyet farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu