Facebook Reklamları

Dijital pazarlamanın en önemli araçlarından biri olan Facebook Reklamları ile potansiyel müşterilerilere erişebilmek artık daha kolay. Sosyal medya kullanım oranının artması ile birlikte hızlı bir şekilde gelişen sosyal medya platformları markalar ve içerik üreticileri için reklam verme platformları arasına katıldı. Bu nedenle markalar ve firmalar pazarlama stratejilerini değiştirerek dijital pazarlamaya önem vermeye başladı.

Hedef kitlenize erişebilmeniz için tek yapmanız gereken Facebook reklam verme amacınızı seçmek. Bu tanıtımlar ile internet sitesi satışlarınızı artırabilir veya marka bilinirliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Bu sosyal ağ aracılığı ile gönderilerinizi sektörünüzle alakalı, etkileşimde bulunma ihtimali yüksek olan kişilere göstererek potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Facebook reklamları için ayırmış olduğunuz bütçenin doğru bir şekilde yönetilebilmesi için uzman ekibimizle birlikte tüm güncel sosyal medya araçlarını kullanıyoruz. Facebook un dijital pazarlamadaki gücünden yararlanmaya hemen başlamalısınız.

Reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşlerin artırılabilmesi adına tanıtımlarınız ile ilgili tüm optimizasyonları günlük raporlamalar ile yapıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin mevcut müşterileriniz haline dönüştürülebilmesi için gerekli kullanıcı deneyimi araştırmalarını yapıyoruz. Kullanıcı deneyimi araştırmaları sonucu reklamların yönlendirildiği sayfaları düzenleyerek sürece uygun hale getiriyoruz. Üstelik bunu ücretsiz bir şekilde yapıyoruz.

facebook reklam verme

Doğru Hedef Maksimum Performans

Hedef kitle seçiminden önce doğru reklam modellerinin belirlenebilmesi adına gerekli rakip analizlerini yapıyoruz. Yapacağımız rakip analizi yardımı ile rakiplerinizin uzun zamandır aktif olan başarılı reklamlarını dikkate alarak reklam modelinizi seçiyoruz. Video, görüntülü veya hikaye reklamları aracılığı ile doğru hedef kitlenize ulaşıyoruz.

Aynı reklam bütçesi ile daha fazla trafik veya daha fazla etkileşim için, ilgi alanına uygun ilgi düzeyi daha yüksek hedef kitle seçimi yapıyoruz. Reklam metinlerinizi potansiyel kitlenizi harekete geçirecek şekilde düzenliyoruz. Özgün tasarımlarımız ile kaliteli görseller hazırlayarak en yüksek performansı elde etmenize yardımcı oluruz.

Facebook reklamları seçeneğinde alt limit olmaksızın hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Facebook sayfanızda yer alan teklif stratejileri ile potansiyel müşterilenizinden oluşan trafiğe en uygun maliyet ile erişmiş olursunuz. Facebook reklam modellerinde en uygun tıklama başı maliyet avantajı sunuyoruz.

Toplam bütçe seçeneği ile tıklama başı maliyetleri belirleyebilir veya günlük bütçe tutarı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Toplam bütçe seçeneğinde reklamlarınız gösterildiğinde değil tıklama yapıldığında ücretlendirilirsiniz. Facebook üzerinde zaman planlaması çalışmaları ile hedef kitlenizin en yoğun olduğu günlerde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak!

Facebook Reklamları Sertifikalı Uzman Ekip

Reklam verme amacınız ne olursa olsun alanında uzman ekibimizle tüm süreçlerinizi birlikte yönetiyoruz. Facebook reklamları konusunda uzman ekibimiz deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Sayfa beğenmeleri ve telefon çağrıları reklam verme amaçlarınız arasında yer alıyor olabilir. Alanında uzman sertifikalı ekip hedef kitlenizin ve bölgenizin belirlenmesine, etkili reklam metinlerinin yazılmasından görsellerin hazırlanmasına kadar tüm süreçlerde aralıksız hizmet sunar.

Haber kaynağında veya instagramda reklam vermek için aldığınız hizmet hakkında sormak istediğiniz bütün sorular için bizlere telefon veya e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

sponsorlu facebook reklamları
sponsorlu facebook reklamları

Facebook Reklamları Sıkca Sorulan Sorular

Facebook reklamları nedir?

Facebook reklamları kurum ya da markaların ürün ya da hizmetini ulaştırmak istediği kitlelere, doğru hedef kitle seçimi ile reklamlar oluşturarak erişebildiği reklam modelidir.

Facebook reklamları satışların artmasına katkı sağlar mı?

Facebook reklamları, potansiyel müşterilere ulaşarak , internet sitesini ziyaret edenlerin artmasına katkı sağlayarak satışlarınızın artmasına yardımcı olur.

Reklamlardan ne zaman sonuç alırız?

Reklamlara tıklayan kullanıcılar öncelikle araştırma süreçlerine girip daha sonra karar vermektedirler. Bu da sektöre göre değişkenlik gösterdiği için net bir cevap verememekteyiz.

Facebook reklam ücretleri nasıldır?

Facebook reklamlarında herhangi bir bütçe kısıtlaması bulunmamaktadır. Bütçenize uygun reklamlar verebilirsiniz. Facebook a veya instagram a reklam vermek için bize başvurabilirsiniz.

Etkili Facebook reklam verme kampanyalarımız sayesinde yüksek dönüşüm oranlarını yakalayabilirsiniz. Hemen Başvurun Facebook Reklamları ile işinizi birlikte büyütelim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu