Dijital Pazarlama Eğitimi

Günümüzde pazarlamanın geldiği son noktada tüm sektörler artık geleneksel medya araçları yerine yeni medya araçlarını tercih ediyor. Yeni medya araçları sayesinde rakiplerimizin önünde olmak, ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize ulaştırmak artık çok daha kolay. uygulamalı dijital pazarlama eğitimi sayesinde online pazarlama araçlarını kullanarak dijital dünyaya açılabilir hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimi yüz yüze veya online olarak gerçekleşmektedir. Öğrenme garantili olan bu eğitimi alarak aynı zamanda eğitim sonrasında pazarlama alanında sınırsız destek imkanına da sahip oluyorsunuz. Kayıt altına alınan dersler sizin girişimleriniz üzerinden uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Üstelik dijital pazarlama kursu alabilmeniz için hiçbir teknik bilgi veya beceriye sahip olmanız da gerekmiyor.

dijital pazarlama eğitimi

Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi İçeriği

Online Dijital pazarlama eğitimi ile Facebook, İnstagram ve Google Reklam alanlarını kullanarak yeni kampanyalar oluşturabilir, oluşturacağız kampanyaların analizini yapabilirsiniz. Reklam optimizasyonları sayesinde reklam maliyetlerini azaltabilir, hedefinize ulaşamayan reklamları tespit edebilirsiniz.

Google Analytics üzerinden hedef kitlenizi inceleyebilir, web sitenizin trafiğini kontrol edebilir, Search console aracılığı ile organik trafiğinizi ve Google arama ağı sırlamalarınızı öğrenebilirsiniz. E ticaret siteleriniz için alışveriş reklamları verebilirsiniz.

Yandex Metrica aracılığı ile kullanıcı hareketlerini izleyebilir, kullanıcı deneyimi araştırmaları yapabilirsiniz. Üstelik bunların hepsini alacağınız tek bir dijital pazarlama kursu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya Eğitimi

Alacağınız sosyal medya eğitimi sonrası Facebook Business manager aracılığı ile firmanıza veya markanıza ait sayfalar oluşturabilecek reklam hesaplarınızı kurabileceksiniz. Kurmuş olduğunuz reklam hesaplarına yeni reklam kampanyaları düzenleyebilecek ve hedef kitle araştırmaları yapabileceksiniz. Uzman kişiler sosyal medya platformları artık sizin elinizde.

Sosyal medya eğitimi ile Instagram ve Facebook’ta reklamlar yayınlayabilecek sosyal medya alanında reklam performansınızı izleyebileceksiniz.

Web sitenize sosyal medya pazarlama araçlarından Facebook pixel kurulumu gerçekleştirebilecek sitenizi ziyaret eden kullanıcıları re-marketing reklamları ile dönüşüme yönlendirebileceksiniz. Bu eğitimi alarak sosyal medya uzmanı olmak adına tüm bilgileri edineceksiniz.

Google Ads (Adwords) Eğitimi

Dijital pazarlama araçlarından en önemlisi olan Google ads gelişmiş reklam kampanyaları sayesinde hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Google ads eğitimi sayesinde google adwords hesabınızı oluşturarak tüm reklam kampanyalarını düzenleyebileceksiniz.

Arama ağı reklamları ile rakiplerinizin önüne geçerek, alışveriş reklamları ile ürünlerinizin satışlarını artıracaksınız. Google dijital atölye uygulamalarının tamamını öğrenme fırsatına erişebileceksiniz. Google Ads adına teknik bilgilerin yanında performans garantili reklamlar düzenleyebilmek için bu eğitimi almalısınız!

SEO Eğitimi

SEO eğitimi aracılığı ile reklamlara gerek kalmadan arama motorlarında üst sıralara gelebilirsiniz. SEO kursu sayesinde kendi web sitenize SEO uyumlu makaleler düzenleyebilir, güncel içeriklerinizin SEO uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için kesinlikle bu eğitimi almalısınız. Eğitimi alan herkes için ücretsiz SEO analizi fırsatı sunuyoruz.

Google Analytics ve Search Console Eğitimi

Bu eğitim sayesinde temel düzeyde bir Google Analytics kullanıcısı olacaksınız. Google Analiytics hesabınızı açabilecek ve sitenize entegre edebileceksiniz. Hedef kitle analizi yardımı ile hedef kitle ortalamalarınızı öğrenebileceksiniz. Google Search Console yardımı ile organik trafiğinizi kontrol edebilecek web sitenizin SEO performansını inceleyebileceksiniz.

Dijital pazarlama Eğitimi Udemy

Neden Dijital Pazarlama Eğitimi Almalısınız

İster firma sahibi olun, ister markanıza dijital kanallar aracılığı ile katkı sağlamak isteyen kişiler olun rakiplerinizin önüne geçebilmek için geleceğin pazarlama stratejilerini öğrenmelisiniz. Bu eğitimi alarak dijital pazarlama eğitim sertifika için firmanız veya markanız için dijital pazarlama adına tüm bilgileri öğrenecek ve uygulayabileceksiniz.

Eğitimlerimizden online ve birebir olarak faydalanabilirsiniz. Online olan eğitimlerimizin süresi kişiye veya öğrenme sürecine göre farklılıklar gösteriyor. Eğitimi almanız durumunda ömür boyu destek garantisi sunuyoruz. Dijital pazarlama eğitimi google uzmanı olabilmeniz için şimdi tek yapmanız gereken bize ulaşmak!

Eğitim Hakkında Sıkca Sorulan Sorular

Dijital Medya ve Pazarlama nedir?

Dijital pazarlama bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen isimdir. İnternet ortamında yapılan pazarlama pazarlama yöntemidir

Dijital Pazarlama Uzmanı nedir?

Dijital Pazarlama Uzmanı, marka bilinirliğini artırmak, hedef kitlenizi belirlemek, size yeni müşteriler kazandırmak ve firmanızı dijital alanlarda yönlendirmekle sorumlu olan kişidir.

Dijital reklam ne demek?

Dijital reklam hedef kitleye ulaşmanın en iyi yollarından biridir.

Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi ile firmanız veya bireysel tercihleriniz için yüksek dijital dönüşüm oranlarını yakalayabilirsiniz. Program dijital pazarlama alanında uzman eğitmenlerle gerçekleştirilmektedir. Sertifika programımızda dijital pazarlamayı kesinlikle öğreneceksiniz.

Hemen Ankara’nın en çok tercih edilen Uygulamalı Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimine kayıt olun. Dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı eğitimi sertifika programı hakkında daha fazla bilgi için hemen şimdi online eğitim programına başvurun. Eğitim programı hakkında detaylı bilgilendirme için alanında uzman ekibimiz size ulaşacaktır. Bize ulaştığınız için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu